top of page

סדנת ין וכדורים - Yin Yoga & Mayo-Fascia Release

סדנה - הצלחה ביוגה | ויקי טומסקי

Dec 11 - Dec 17

S

11

M

12

T

13

W

14

T

15

F

16

S

17

מדידת הצלחה ביוגה:
הצלחה ביוגה, כמו בחיים, עשויה להיות קשורה יותר לפתיחת הלב שלנו מאשר לפתיחת האגן.

סדנת יוגה עם ויקי טומסקי

_edited_edited.jpg
ויקי 2.jpeg

רבים מאיתנו נכנסו לעולם היוגה דרך הדלת המסומנת 'פיזית'. במדידת ההצלחה שלנו, קל לנו, בתרבות שלנו, לקשר בין הכישורים הפיזיים שלנו, או היעדר שלהם, לבין מצב הנפשי שלנו.

מטרת תרגול היוגה היא פשוטה מאוד: לפתוח את הלב.


האם אנחנו יכולים למדוד את ההצלחות שלנו בתרגול יוגה לא לפי כמה רחוק הלכנו אלא לפי כמה מודעים היינו בכל רגע על המזרן יוגה? האם אנו יכולים לשפוט את נכונות התנוחות יוגה לא לפי איך שהן נראות אלא לפי מה גורם לנו להרגיש מבעבעי חיים, עם נוכחות, ושלמים?

עלינו להתחיל להעריך מחדש את מכשירי המדידה שלנו כך שתחושת הסיפוק שלנו עם עצמנו ומאחרים לא תהיה מזוהה עם צורה פיזית. אם נמדוד את עצמנו על "סרגל" הכפיפות לאחור שאנו יכולים לעשות, על השליטה בעמידות הידיים שלנו, והגמישות של הירכיים שלנו, נמצא את עצמנו אבודים ומתוסכלים ברגע שכל אחת מהתכונות הללו תילקח מאיתנו.

החיים נותנים והחיים לוקחים. דרך פציעות, הזדקנות, שינויים בחיים והשפעות סביבתיות, אנו מגלים שמה שיכולנו לעשות אתמול לא נגיש לנו פתאום היום.

האם אז נגדיר את עצמנו ככשלון?

אולי במקום, "כמה שעות ביליתי היום על המזרן?", נשאל את עצמנו:
"האם הייתי נוכחת שם בכל רגע נתון?"

 החברה שלנו אומרת לנו שהצלחה קשורה לכמה כסף אנחנו מרוויחים, באיזה סוג רכב אנחנו נוהגים, ואיך אנחנו נראים. נהיה טיפשים לחשוב שרק בגלל שאנחנו מתרגלים יוגה אנחנו חסינים מפני הסכנות של קריטריונים שטחיים אלו.

שלושה אנשים מגיעים לשיעור יוגה שלנו שלנו ואנו מרגישים כמו כישלון. שלושים איש מפוצצים את הסטודיו ואנחנו תופסים מעצמינו הצלחה מסחררת.

כשאנחנו מצליחים לגעת בריצפה בכפיפה קדימה בעמידה או כשסוף סוף אנחנו משיגים את הגשר העמוק עליו חלמנו, כל מי שהיה שם יכול היה להגיד לך: ששום דבר לא קורה.

זה לא קירב אותנו טיפה אחת לעצמנו או לאחרים, אלא אם כן איפשהו בדרך זה עזר לנו לפתוח את הלב.

 

סדנה זו תכלול דיונים מעמיקים על אסאנה שנבחרה, עם תובנות שנרכשו מ-15 שנות הוראה של ויקי טומסקי. התרגול האקטיבי יתמקד בתנועה, חיזוק וחימום עם הרבה חקירה עצמית, מודעות וצחוקים (:

לאחר מכן, נהנה מתרגול שקט שיתמקד בנשימה, ונסיים בתנוחת הרפיה עסיסית, Savasana.

 

מוזמנים ומוזמנות (מתאים לכל הרמות)

על הסדנה

על ויקי

לויקי יש מיומנות ללמד אנשים כמו שהם אוהבים ללמוד. אומנות ההוראה שלה ניכרת בכך שהיא מתאימה את השיעורים שלה לרמות ורקעים שונים של אנשים מגוונים שמגיעים אליה לסדנאות. גישתה מבוססת על ידע מדעי מקצועי רחב והיא עוזרת לכל מי שמעוניין ללמוד איך לתרגל ולחיות יוגה באופן מאוזן, ללא פציעות ועם הרבה הנאה לאורך זמן. השיעורים של ויקי תמיד מלווים באותנטיות, חוש הומור, ידע מגוון מאסכולות שונות ויחס אישי.

 

מומחיות של ויקי טומסקי בנושאי נשימה, גוף ונפש מגיעה מסוגים שונים של גישות יוגה, בודהיזם, אירוודה, לימודי אנטומיה וקינסיולוגיה, ובעיקר מיוגה רסטורטיבית.

 ויקי מובילה סדנאות וקורסי מורים באירופה, בתאילנד, בהודו ובישראל. ויקי הקימה את תוכנית Mysore Yoga בעיר תל אביב שם לימדה במשך 8 שנים מתרגלים מכל הרקעים.

 היום ויקי מתגוררת באתונה, יוון, יחד עם בן זוגה ו 3 ילדיהם. שם היא ממשיכה את אהבתה ליוגה בתרגול האישי שלה ובליווי מתרגלים אחרים.

עוד על ויקי ועל העשיה שלה:


https://www.instagram.com/vickytomskyoga/

https://www.vickytomskyoga.com/

 

*תנאי ביטול - בביטול של מעל שבוע לפני תחילת הסדנה - יתקבל החזר מלא פחות ₪30 דמי הרשמה. ביטול של פחות משבוע ועד 72 שעות לפני תחילת הסדנה - יתקבל החזר של 50%, ביטול של פחות מ72 שעות לפני תחילת הסדנה - ללא החזר. 

bottom of page